Blakstienos Magic REVOLUTION

Blakstienos Magic REVOLUTION - revoliucija akių blakstienų rinkoje. Ypatingas Magic REVOLIUTION rinkinys. 3 D natūralaus audinės plauko blakstienos (ne magnetinės blakstienos) ir 2 vienetai magiškų akių makiažo kontūro priemonės
Naujausios technologijos akių pravedimai juodas ir skaidrios spalvos. Pirma naudokite juodą akių pravedimą (prieš naudojant gerai sukratykite pakuotę). Išdžiūvus naudokite 2 žingsnį skaidrios spalvos pravedimą. Ir viskas klijuojame blakstienas! Viskas dar nebuvo taip paprasta kaip yra su Magic REVOLUTION rinkiniu. 

Į rinkinį įeina: 2 akių kontūro priemonės (juodas ir bespalvis), 6 poros natūralaus audinės plauko blakstienų ir specialus magnetinių blakstienų aplikatorius – pincetas

Saugumas ir lengvas valymas. Naudojant makiažo valiklį ir medvilninį vatos padelį galima lengvai nuvalyti.  Akių pravedimo pakuotes rekomenduojame laikyti vėsioje sausioje aplinkoje, be tiesioginių saulės šviesos spindulių. 
*Dėmesio, jeigu produktas buvo netinkamai naudojamas, produkto pateko tiesiogiai į akis, nedelsiant praplaukite šiltu vandeniu. Jeigu, jaučiate nemalonius simptomus būtina kreiptis į gydytoją. Prieš naudojant akių pravedimus ištestuokite ant vidinės rankos odos ar nėra alerginės reakcijos. Magnetinesblakstienos.lt neatsako už netinkamą produkto naudojimą ar žalą.   

*Liko paskutinis vienetas, daugiau nebeturėsime.
79.00€
16.99€