Daugkartinės magnetinės blakstienos

Daugkartinės magnetinės blakstienos - makiažo revoliucija, daugiau jokių klijųLengva ir patogu naudoti kiekvieną dieną.

Specialios technologijos magnetiniame akių pravedime yra ypač smulkių magnetinių dalelių, kurios leidžia labai stipriai priglusti magnetinėms blakstienoms. Magnetinis akių pravedimas yra atsparus vandeniui ir labai lengvai nuvalomas su makiažo valikliu. Blakstienos patobulintos 10 mini magnetais, todėl ideliai priglus prie akies linkių. Magnetinės blakstienos rankų darbo, natūralaus plauko, daugkartinio naudojimo, visada atrodys nepriekaištingai.
Į rinkinį įeina: 1 vienetas juodos spalvos akių pravedimas, 4 poros daugkartinio naudojimo natūralaus plauko magnetinių blakstienų ir specialus magnetinių blakstienų aplikatorius – pincetas.
Saugumas ir lengvas valymas. Skystame magnetiniame akių pravedime nėra kenksmingų ingredientų. Naudojant makiažo valiklį ir medvilninį vatos padelį galima lengvai nuvalyti.  Akių pravedimo pakuotes rekomenduojame laikyti vėsioje sausioje aplinkoje, be tiesioginių saulės šviesos spindulių.
*Dėmesio, jeigu produktas buvo netinkamai naudojamas, produkto pateko tiesiogiai į akis, nedelsiant praplaukite šiltu vandeniu. Jeigu, jaučiate nemalonius simptomus būtina kreiptis į gydytoją. Prieš naudojant akių pravedimus ištestuokite ant vidinės rankos odos ar nėra alerginės reakcijos. Magnetinesblakstienos.lt neatsako už netinkamą produkto naudojimą ar žalą.

78.99€
22.99€