Pristatymas

Pasirinktos prekės pirkėjui išsiunčiamos nurodytu adresu Lietuvos paštu (Kaina 1,50 eurai) arba kurjeriu LP EXPRESS (kaina 4 eurai). Prekių pristatymo laikotarpis 1-2 darbo dienos. Apie išsiuntimo faktą papildomai informuojame pirkėją elektroniniu laišku. Išsiuntimui siuntos paruošiamos iš vakaro, pvz. jeigu užsakymas buvo atliktas pirmadienį, antradieni jis bus išsiųstas. Jeigu užsakymas pateiktas antradienį, bus išsiųstas trečiadienį ir pan.
Gavėjas paprastai informuojamas sms žinute iš Lietuvos pašto arba pašto pranešimu pašto dėžutėje apie gautą siuntą. Jeigu pristatymas kurjeriu asmeniniu kurjerio skambučiu. Jeigu norite gauti siuntos numerį ir sekti savo siuntą, parašykite mums el. paštu: magnetinesblakstienos@gmail.com užsakymo numerį, atsiųsime registracijos kodą. Sekti savo siuntinį galite Lietuvos pašto puslapyje post.lt siuntų paieška kategorijoje.

Tarptautinis prekių pristatymas
Klientai gyvenantys užsienyje taip pat gali apsipirkti elektroninėje parduotuvėje magnetinesblakstienos.lt siuntimo kaina kiekvienam klientui parašoma indvidualiai, tai priklauso nuo šalies. Tai gi raginame su mumis susisiekti asmeniškai el. paštu.