Magnetinės blakstienos su laineriu 2 vnt

Magnetinės blakstienos su laineriu 2 vnt - makiažo revoliucija, daugiau jokių klijųLengva ir patogu naudoti kiekvieną dieną.

Specialios technologijos magnetiniame akių pravedime yra ypač smulkių magnetinių dalelių, kurios leidžia labai stipriai priglusti magnetinėms blakstienomsMagnetinis akių pravedimas yra atsparus vandeniui ir labai lengvai nuvalomas su makiažo valikliu. Blakstienos patobulintos 5 magnetais, todėl ideliai priglus prie akies linkių. Blakstienos rankų darbo, daugkartinio naudojimo, visada atrodys nepriekaištingai.

Į rinkinį įeina: 2 vienetai juodos spalvos akių pravedimai (laineriai), 5 poros daugkartinio naudojimo natūralaus plauko magnetinių blakstienų ir specialus magnetinių blakstienų aplikatorius – pincetas.

Saugumas ir lengvas valymas. Skystame magnetiniame akių pravedime nėra kenksmingų ingredientų. Naudojant makiažo valiklį ir medvilninį vatos padelį galima lengvai nuvalyti.  Akių pravedimo pakuotes rekomenduojame laikyti vėsioje sausioje aplinkoje, be tiesioginių saulės šviesos spindulių.
*Dėmesio, jeigu produktas buvo netinkamai naudojamas, produkto pateko tiesiogiai į akis, nedelsiant praplaukite šiltu vandeniu. Jeigu, jaučiate nemalonius simptomus būtina kreiptis į gydytoją. Prieš naudojant akių pravedimus ištestuokite ant vidinės rankos odos ar nėra alerginės reakcijos. Magnetinesblakstienos.lt neatsako už netinkamą produkto naudojimą ar žalą.   

128.99€
46.99€